×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Klub Strzelecki Kołobrzeg jest organizatorem kilkunastu różnych zawodów w ciągu roku z broni pneumatycznej jak i palnej. Cykliczna grudniowa impreza to otwarte Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w strzelaniu z karabinu i pistoletu pneumatycznego.
W tym roku strzelano we wszystkich kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. W zależności od wieku każdy uczestnik musiał oddać od 40 do 60 strzałów. W XI edycji imprezy wzięło udział 110 zawodników.

Osiągnięto wiele dobrych rezultatów a rywalizacja w niektórych kategoriach była na prawdę zacięta. Spośród 16 klubów, które walczyły o medale kołobrzeżanie wypadli bardzo dobrze, zdobywając 7 miejsc na podium. Najwięcej ich udało się zdobyć w konkurencji pistoletowej seniorów gdzie całe podium należało do kołobrzeskich zawodników. Najlepszy okazał się Sławomir Antos przed Piotrem Wolmanem i Krzysztofem Łupiną. Również w tej konkurencji ale wśród kobiet najlepsza była Bożena Pankowska. Z młodzieży, brązowymi medalami pochwalić się mogą Mikołaj Drewa , Anita Danilewicz oraz Martyna Szczęsna.

Zwycięscy oraz zawodnicy z najlepszymi średnimi wynikami stanęli do walki w finale. Z pistoletu kołobrzescy zawodnicy potwierdzili swoją wysoką predyspozycje w tym dniu. Lepszą psychiką tym razem okazał się Piotr Wolman ,a drugi był tym razem Sławomir Antos. W „karabinie” najlepiej wypadł Mikołaj Drewa zajmując 10 lokatę.
Komentarze  
0 #1 marian1 2018-12-13 14:10
"Zwycięscy" - niedostateczny, siadaj.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA