×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Już w najbliższą środę (23.01.) o godzinie 18:30 czeka na nas nie lada gradka – DERBY z zespołem STK Czarni Słupsk. Mecz o olbrzymim znaczeniu dla obu ekip, ponieważ tak Kotwica jak i Czarni grają poniżej przedsezonowych oczekiwań.
Z tym, że drużyna ze Słupska po roszadach w składzie (zakończenie kariery zawodniczej przez Mantasa Cesnauskisa i rozpoczęcie przez niego kariery trenerskiej oraz zatrudnienie „naszego” Szymona Rducha) zaczyna grać coraz lepiej. Potwierdzeniem tego jest trwająca seria czterech kolejnych wygranych (od kiedy stery jako trener przejął Cesnauskis). Czy podobnie jak w czwartej kolejce Kotwica zwycięstwo z lokalnym rywalem? Czy zapowiadane wsparcie „Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko” przypomni nam ducha PLK??
Komentarze  
+4 #1 Stoch 2019-01-26 10:34
Ciężko o dobry wynik skoro trenerem jest młody chłopak który sam dobrze nie posmakował gry w kosza .. powinien jak najszybciej rozgrywać w naszej drużynie a zarząd znaleźć trenera z krwi i kości !
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama