×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To będzie kolejne ważne spotkanie przed własną publicznością dla koszykarzy Kotwicy. W najbliższą środę podopieczni Mariusza Karola w hali Milenium podejmą drużynę Polfarmexu Kutno

W przypadku zwycięstwa "Czarodzieje z Wydm" zrównają się z zespołem z Kutna ilością punktów.
Goście to zespół, który nie zdobywa zbyt dużo punktów (3 miejsce od końca, jeśli chodzi o średnią zdobycz punktową – 76,4 pkt./mecz) co bezpośrednio wynika z ich bardzo słabej skuteczności rzutów za 2 pkt. (jedynie 46% i ostatnie miejsce w lidze) Wyróżniającym się graczem zespołu z Kutna - jest Michał Marek - lider drużyny jeśli chodzi o zdobycze punktowe (11,7 pkt./mecz), skuteczność rzutów z gry (52,9%), zbiórki (6,9 zbiórki/mecz), bloki (1,5 bloku/mecz) oraz wskaźnik Eval (16,3 na mecz)

Zespoły nie mają długiej historii zmagań, ponieważ mówimy o trzech meczach rozgrywanych w poprzednim i tym sezonie. I wszystkie padły łupem zawodników z Kutna.
Jak będzie tym razem okaże się w najbliższa środę w kołobrzeskiej Hali Milenium. Początek spotkania zaplanowano na godz.18.30.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama