×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To będzie trudny sprawdzian dla kołobrzeżan. W najbliższą niedzielę koszykarze Kotwicy w hali  Milenium podejmą  lidera rozgrywek - drużynę FutureNet Śląsk Wrocław.

Zespół z stolicy Dolnego Śląska  jest obecnie najlepiej punktująca (średnio 92,0 punktu na mecz), oddająca i trafiająca najwięcej rzutów 3 pkt. w lidze drużyną.  (średnio 33,2 oddawanego rzutu za 3 pkt. oraz 11,8 trafionego rzutu za 3 pkt).

Posiadają również  w swoich szeregach najlepszego aktualnie zawodnika 1 ligi – jest nim Aleksander Dziewa, lider ligi pod względem średniej ilości zdobywanych punktów (21,61 pkt./mecz)

Historia spotkań obu drużyn jest wyraźnie niekorzystna dla Kotwicy – z 17 meczów Kołobrzeżanie wygrali jedynie trzykrotnie (w tym dwukrotnie na osiem meczów w Kołobrzegu). I tym razem nie będzie to łatwe spotkanie, ale z udziałem świetnych kołobrzeskich fanów niewykluczone jest kolejne zwycięstwo. Pokazał to GKS Tychy wygrywając „u siebie” 97 : 84 czy Górnik Trans.eu Wałbrzych dwie kolejki wstecz wygrywając też u siebie 75 : 72.. Jak będzie tym razem okaże się w najbliższą niedzielę.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama