×

Podopieczni Sławomira Suchomskiego wygrali kolejne spotkanie z rzędu.W sobotę na własnym obiekcie pokonali drużynę Sokoła Kleczew aż 4:1. Kolejnego hattricka w tym sezonie zdobył w tym spotkaniu najlepszy strzelec Kotwicy Dawid Retlewski.

Sobotnie spotkanie rewelacyjnie rozpoczęło się dla kołobrzeżan, którzy od pierwszych minut szturmowali bramkę rywali.  Już w 18. minucie było  1-0, a piłkę w siatce  strzeżonej przez Huberta Świtalskiego umieścił Sebastian Deja. To nie było oczywiście koniec świetnej gry "Biało-niebieskich". Dziewięć minut później swój koncert rozpoczął Dawid Retlewski, który po raz pierwszy pokonał golkipera Sokoła Kleczew. Ten sam zawodnik w 35. minucie podwyższył na 3-0, a 120 sekund później skompletował hat-tricka i Kotwica prowadziła już 4:0.

Druga odsłona to bardziej testowa gra Kotwicy, która pozwoliła na więcej swoim rywalom. Efektem tego była kontaktowa bramka dla zespołu gości. Zdobył ją Norbert Grzelak w 74 minucie spotkania.  Kołobrzeżanie na cztery kolejki przed końcem mają cztery punkty straty do liderujących rezerw Lecha Poznań. Już 1 czerwca mecz na szczycie odbędzie się w Kołobrzegu.