×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
to kolejne wzmocnienia w szeregach "Biało-niebieskich" przed  zbliżająca się rundą jesienną III -ligowych rozgrywek. Zarząd kołobrzeskiej Kotwicy podpisał kontakty z dwoma świetnie zapowiadającymi się pomocnikami. Obydwoje dotychczas ostatnie dwa sezony grając w drużynie Bałtyku Gdynia.

Przemysław Czerwiński urodził się 26 września 1995 r (23 lata) w Chojnicach. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w Kolejarzu Chojnice (junior). W swoim dorobku ma  również występy w Młodej Ektraklasie w barwach Lechii Gdańsk, grę dla Chojniczanki Chojnice, Gryfa Wejherowo oraz Bałtyku Gdynia. Ostatnie dwa sezony Przemek reprezentował drużynę Bałtyku Gdynia rozgrywając łącznie 32 spotkania i zdobywając 2 bramki.

Z kolei Michał Marczak urodził się 14 sierpnia 1993 (25 lat) i mierzy aż 191 cm wzrostu. Przygodę z piłką rozpoczął jako junior w drużynie Orlik 14 Radom. W swoim dorobku piłkarskim ma grę dla Broni Radom, Polonii Iłża, Orle Wierzbica, Bytovi Bytów, NFV Gelb-Weiß Görlitz oraz GKS Przodkowo. Ostatnie dwa sezony Michał również  spędził w Bałtyku Gdynia gdzie rozegrał łącznie 44 spotkania i zdobył 13 bramek. Warto dodać, że w meczu pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Bałtykiem Gdynia w sezonie 2018/19 rozgrywanym na stadionie przy ulicy Śliwińskiego zakończonego wynikiem 4:2 dla biało- niebieskich, Michał został ukarany dwoma żółtymi kartkami co skutkował opuszczeniem boiska w 24 minucie.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama