×

Po dwóch zwycięstwach na początku sezonu II ligi kobiet, piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg tym razem musiały uznać wyższość rywalek. W niedzielę na własnym obiekcie podopieczne Łukasza Krymowskiego uległy piłkarką UKS SMS III Łódź 3:0.

W pierwszej połowie obie drużyny miały po kilka dobrych sytuacji. Po stronie Akademii szkoda szczególnie dwóch sytuacji Marceliny Biskupskiej (strzał głową z kilku metrów po mocnym dośrodkowaniu i sam na sam z bramkarką) oraz strzału z narożnika pola karnego Patrycji Falborskiej, który nieznacznie minął długi słupek.

Na początku drugiej połowy po rzucie wolnym i zgraniu głową przez Igę Chmielewską do siatki trafiła Patrycja, ale niestety werdykt sędzi oznaczał pozycję spaloną.

Mniej więcej w połowie drugiej części spotkania zobaczyliśmy jednak 3 minuty, które przyniosły gościom dwie bramki i tak naprawdę "zabiły" mecz. Do końca meczu Akademia próbowała odwrócić losy meczu, ale w kilku sytuacjach zabrakło skuteczności. W ostatniej akcji meczu, gdy zawodniczki AP Kotwica postawiły już wszystko na jedną kartę, przeciwniczki poszły z kontrą i dołożyły trzecie trafienie.

P KOTWICA KOŁOBRZEG 0-3 UKS SMS III ŁÓDŹ

Bramki:
67' 0-1 Rohn
69' 0-2 Olkiewicz
90'+1 0-3 Drej

Żółte kartki:
74' Drej (SMS)
75' Chmielewska (AP Kotwica)