×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W sobotę piłkarki AP Kotwica zremisowały we Włocławku z liderem tabeli - drużyną WAP.


Pierwszą połowę podzielić możemy na dwie części - na początku przeważały zawodniczki WAP-u, później do głosu doszły kołobrzeżanki. Z obu stron brakowało jednak konkretów, więc na tablicy po 45 minutach widniał wynik 0:0.

Początek drugiej połowy to wyrównany fragment z bezbłędną grą w obronie obu drużyn. W końcu w 57. minucie po prostopadłym podaniu w tempo sam na sam z bramkarką znalazła się schodząca ze skrzydła Natalia Fidos i na tablicy wyświetliła się pierwsza bramka. Kołobrzeżanki niestety zbyt długo nie mogły cieszyć się z prowadzenia. 9 minut później  mocny strzał wyróżniającej się Sandry Bukowskiej, oddany zza pola karnego dał remis piłkarką z Włocławka.
W końcówce zawodniczki WAP-u zaatakowały mocniej (przede wszystkim znów groźny strzał z dystansu Bukowskiej), ale piłkarkom Akademii udało się odeprzeć zmasowany atak.Ostatecznie co ważne spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.

Bramki:

57' 0-1 Fidos
66' 1-1 Bukowska

Skład:

#1 Zaklika - #4 Biskupska, #8 Szczygielska, #18 Wziątek, #11 Włodarczyk, #16 Tabaczyk, #19 Fecycz, #20 Krakowska, #14 Kosakowska, #9 Fidos, #15 Chmielewska

Rezerwowe:

#2 Możdżonek, #6 Szczepańska, #7 Plata, #17 Kowalczuk

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA