×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Na Orliku przy ul.Arciszewskiego rozegrano pierwszą kolejkę rundy rewanżowej KLO. Niespodzianek nie było, faworyci wygrali swoje mecze.

W pierwszym ze spotkań zmierzyły się zespoły Bad Boys Kądzielno oraz Organizacja Rybaków Łodziowych . Spragnieni gry zawodnicy urządzili sobie na inaugurację istną strzelaninę z której zwycięsko wyszedł wicelider rozgrywek zespół ORŁ pokonując rywala 16:8. W drugim meczu spotkały się drużyny aspirujące do podium na koniec rozgrywek, trzecia Madreklama oraz czwarty Barber & Rams. Po momentami zaciętym pojedynku wygrali ci pierwsi 10:6. Mieli oni w swych szeregach zawodnika z "bogatą" przeszłością Jacka Chołysa, i to on załatwił sprawę, zmuszając pięciokrotnie do kapitulacji Marka Kuchciaka. W trzecim spotkaniu, lider rozgrywek naszpikowany "ligowymi wyjadaczami" zespół Colberg w dobrym stylu pokonał ekipę Heatsan 8:3, tym samym pokazał kto rządzi w lidze. Na koniec rywalizacji na placu gry pojawiły się ekipy EURO-GIPS oraz Maestro. Doświadczenie wzięło w górę w tym meczu i pokonało "młodzież" z Maestro 10:5.
Komentarze  
+5 #1 mmmmmmmmm 2018-05-22 12:13
Amatorzy to grają w III lidze łącznie z trenerem amatorem na ławce . Swoją drogą to chcę pogratulować zarządowi talentu do wyszukiwania trenerów amatorów to pierwszego zespołu . Wycofajcie się z III ligii i nie ośmieszajcie miasta 1mln 200tys miasto dało i co te pieniądze mogły by iść na remonty dróg na nowe miejsca parkingowe a nie na barachło w III lidze .Panie Szweda miej pan honor i odejdź pan z klubu przed końcem rundy bo nic już pan sensownego w tym klubie nie zrobi .To co za rok spadek do IV ligii czy od okręgówki startujecie bo jako zespół to do III ligii się nie nadajecie i to was przerasta . Wsytd i dno przestańcie marnować nasze ciężko zarobione pieniądze na piłkę która sensu nie ma jak widać p prezydent 12 lat nie umiał sponsora dla piłki znaleźć a pan poseł Hoc dla kosza znalazł można można jak się chce i co wybory na jesieni i bd znowu demgogia odnośnie I ligii w mieście do której i tak nigdy nie awansujemy i tak wstyd ja już nie chodzę na mecze kasy nie wywalam w błoto bo szkoda mi czasu i kasy na to tu potrzeba trenera z jajami co zaprowadzi dyscyplinę a nie jakiegoś amatora znowu .
0 #2 Wy to kupujecie? 2018-06-03 16:47
Dlaczego klub zabrał się za promowanie piłki amatorskiej? z rozpędu??? rządząc amatorsko trzba to robić po całości!!?

Fajnie, że ci panowie sobie grają, ale klub ma inne problemy:
Są długi, a mimo to nadal sporwadza piłkarzy z całego kraju. Nie ma przejrzstości i nikt sie nie kwapi by dowiedzieć się dlaczego. Kibiców podczas meczu jak na lekarstwo i tu też zbyt mało osób zadaje sobie pytanie dlaczego? Słaba gra?? Cieżko powiedzieć, bo jak była seria 11 meczow bez porażki to też było krucho...

3 trenerów na sezon? To jest k***a amatorka!! Tak sie spieszy calemu zarzadowi z Wielkim Wodzem na czele, ze zamiast budować to wolą kupować i dawać odprawy..

Ehhh... Liga orlika promowana przez Kotwice :(( dramat ;(

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA