×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Piłkarska niemoc "Biało-niebieskich" trwa. W środę w kompromitujący dla siebie stylu na własnym obiekcie przegrali oni  w finale Pucharu Polski edycji Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej z drużyną IV-ligowego Bałtyku Koszalin 1:0. Tym samym koszalinianie przerwali samym zwycięską serię sześciu meczów finałowych kołobrzeskiego zespołu w tych rozgrywkach.
Sam mecz nie porywał "na kolana" Obie drużyny zaczęły ostrożnie, bez huraganowych ataków i szybkiego tempa. Cierpliwie wyczekiwały na swoją okazję. A tych w pierwszej połowie spotkania było jak na lekarstwo, bo zawodnicy obu ekip koncentrowali się przede wszystkim na szczelnym, bliskim kryciu

Po zmianie stron jako pierwsi sygnał do ataku dali kołobrzeżanie, bowiem groźnie strzelając z dystansu, do wysiłku golkipera Bałtyku zmusił Michał Michurski. Blisko zdobycia bramki był również na pewno w 72. minucie Michał Danilczyk, ale po jego uderzeniu głową jak struna wyciągnął się Maksymilian Witkowski i złapał piłkę. Nie minęła minuta, a znów strzelał Danilczyk - tym razem minimalnie niecelnie zza pola karnego.

Chwilę później niestety swoją sytuację wykorzystał koszaliński Bałtyk. Jak się okazało jedyną bramkę w tym meczu dla gości zdobył Krauze, który po błędzie kołobrzeskiego bramkarza i zamieszaniu w polu karnym umieścił piłkę w siatce.

Do odrabiania strat rzuciła się Kotwica, ale mimo serii dośrodkowań w pole karne nic więcej do siatki nie wpadło. Tym samym Koszalinianie nie tylko wywalczyli puchar, ale także uzyskali awans do rozgrywek szczebla centralnego. Triumfatorom puchar wręczał Jan Bednarek, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej,

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 0:1 (0:0) Bramki: 0:1 Krauze (76.).

Kotwica: Michalak - Czapłygin, Michurski (54. Szymański), Rydzak (65. Bukacki), Danilczyk, Wypij, Świechowski (81. Szczepański), Słodowy, Witt, Łyszyk, Majik (46. Włodarczyk).
Bałtyk: Witkowski - Karpiński (89. Kupisz), Fastyn (56. Jachemek), Krauze, Łysiak, Rak, Pazdur (64. Gregorek), Putno, Fijołek, Czenko (77. Lichmański), Walaszczyk.
Komentarze  
+4 #1 Miejscowy 2018-06-07 09:49
Gratuluję drużyna jest w agonii kupa amatorów i odpadów z innych klubów tu gra to tak jest. Jak się trenera wymienia 3 razy na rok to też jest nie dobrze. Panie prezydencie Gromek nie wstyd Panu na mecze chodzić obiecywał Pan 12 lat sponsora dla klubu gdzie on jest bajki Pan opowiadał o pierwszej lidze nawet. Klub jest zadłużony dzięki poprzedniemu pseudo prezesowi p Blaszczakowi. Panie prezesie Tłoczek i zarządzie podajcie się do dymisji bo wy w pewnym sensie też za ten sezon ponosicie odpowiedzialność sięgnął klub dna i tylko nowy prezes i zarząd mogą go na równie wyprowadzić bo inaczej czeka nas ten sam los co flotę Świnoujściu. Klub to dno dna już jest oddajcie walkower w ostatnich 2 meczach i nie pokazujcie się na boisku bo posmiewiskiem i obciachem dla miasta jesteście
+3 #2 aa 2018-06-07 12:59
Nawet z Bednartykiem Koszalin przegrać. Wstyd.
-1 #3 OBserver 2018-06-10 13:20
POrąbane władze miasta tyle milionów co roku wyrzucają w błoto, a kołobrzeskim dzieciom uprawiającym inne dyscypliny (LA, pływanie, karate, zapasy, łucznictwo, siatkówka itd.) rzucają marne ochłapy. Mam nadzieję, że wyborcy już niedługo rozpędzą to POpaprane towarzystwo!
-2 #4 www 2018-06-10 22:18
Zamiast marnotrawić pieniądze na tą nie rokującą żadnych nadzieji na jakąś, jak by to określić - nie tyle co lepszą grę, co nie "zarzenowywanie" kołobrzeżan drużenę. Proponował bym, zainwestować w jakąś dyscyplinę kobiecą.
0 #5 www 2018-06-10 22:22
Żeby nie powiedzieć - zarzrzenowywanie...
0 #6 xxyyy 2018-06-18 14:23
rzadziaki

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA