×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kotwica Kołobrzeg rozpoczęła na dobre przygotowania do III-ligowych rozgrywek. W tym tygodniu W zespole prowadzonym przez Jana Furlepę nastąpiło wiele zmian kadrowych. Na pierwszym treningu szkoleniowiec kołobrzeżan miał do dyspozycji 24 zawodników. Pierwsi z nich podpisali już blisko dwuletnie kontrakty.

W szeregach "Biało-niebieskich" wiadomo, że zagra Piotr Kieruzel, który jest wychowankiem Żaków 94 Kołobrzeg a ostatnio występował w Chojniczance Chojnice, doświadczony Sebastiana Deja z MKS-u Kluczbork oraz mający za sobą 236 występów na poziomie pierwszej ligi Daniel Chyła  W kadrze Kotwicy znalazł się również Mateusza Peroński z Odry Opole, Rafał Gutowski z Błękitnych Stargard oraz Gabriel Nowak z Odry Opole.

Pierwszym sparingpartnerem trzecioligowca będzie Sokół Karlino, pojedynek zostanie rozegrany w najbliższą sobotę na stadionie czarno-zielonych przy Kościuszki.

Jak już wiadomo z Kotwicy odeszli: : Mateusz Świechowski, Łukasz Kacprzycki, Michał Danilczyk, Ołeh Majik, Radosław Bukacki, Patryk Szczepański, Krzysztof Wołkowicz, Patryk Brzozowski, Marcin Michalak oraz Tomasz Wypij.
Komentarze  
+6 #1 adek1 2018-07-12 14:42
Kotwica się wzmacnia?.....Czas pokaże.
+4 #2 tm 2018-07-16 11:35
A co to konkurs do top model? :lol:

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA