×

W ostatnim sprawdzianie przed startem ligi "biało-niebiescy" pokonali na własnym obiekcie IV-ligową drużynę Olimpa Gościno. Spotkanie mogło podobać się publiczności a kołobrzeżanie drużynie gości wcisnęli aż 6 bramek. Kotwica kontrolowała mecz od pierwszego do ostatniego gwizdka. Już w pierwszej połowie "Białoniebieskim: udało się strzelić trzy bramki. Druga połowa to kilka zmian w składzie i sprawdzanie testowanych przez trenera nowych zawodników. Aż dwóch z nich zdobyło bramki dla Kotwicy . Goście odpowiedzieli kontaktowym golem w 80 minucie a mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 6:1

Skład Kotwicy : Patryk Grejber(45' Jakub Górski), Daniel Chyła(60' Oliwer Kowalik), Piotr Kieruzel(60' Wiktor Witt), Mateusz Słodowy(60' Mateusz Zaniewicz), Rafał Gutowski( 60' Szymon Maszota), Mateusz Peroński(60' Łukasz Szymański), Michał Ciarkowski(45' Gracjan Kuśmierek), Gabriel Nowak(60' Adrian Szynka), Sebastian Deja(60' Patryk Jakubowski), Andrzej Łyszyk(45' Mateusz Czapłygin), Dawid Wolny(45' testowany).