×

"Biało-niebiescy" w pierwszym spotkaniu rundy jesiennej 3 ligowych rozgrywek pokonali na własnym obiekcie drużynę rezerw Pogoni Szczecin 1:0. Spotkanie należało do tych z gatunku, które mogło podobać się publiczności a akcje prowadzone były po obu stronach boiska.
Przyjezdni mimo odmłodzonego składu narzucili gospodarzom swój styl gry. Dobrej okazji do zdobycia gola nie wykorzystali Seiya Kitano oraz Bartosz Boniecki. Przełomowym momentem meczu była sama końcówka pierwszej połowy. W 45 minucie Michał Ciarkowski wykorzystał fantastyczne dogranie Łyszyka w pole karne i z bliska pokonał golkipera Pogoni.

Goście mimo straty bramki na drugą połowę wyszli zmotywowani i od początku starali się odrobić straty a Golkiper Kotwicy miał sporo roboty. Najgroźniej było w 70 minucie spotkania Chouwer zagrał piłkę do Oskara Fürsta. Napastnik Pogoni był bliski szczęścia, ale po jego strzale futbolówkę z linii bramkowej wybił Gutkowski. Później już gra toczyła się w środku boiska a do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie z trzech punktów cieszyli się podopieczni Jana Furlepy.