×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
W najbliższy piątek na inaugurację piątej kolejki spotkań trzeciej ligi, Kotwica Kołobrzeg podejmie na własnym stadionie rewelacje poprzedniego sezonu drużynę Świtu Skolwin. Kołobrzeski zespół nie ma dobrej passy w pojedynkach z ekipą północnej dzielnicy Szczecina. W poprzednich rozgrywkach nasz najbliższy rywal rozbił Biało-niebieskich dwukrotnie w identycznym stosunku 3:0.
Po jesiennej porażce pracę w Kotwicy stracił obecny drugi trener kołobrzeżan Daniel Kokosiński. W letniej przerwie w obu zespołach doszło do zmian personalnych. Drużyna Kotwicy została całkowicie przemeblowana natomiast ze składu piątkowego rywala ubyli przede wszystkim Michał Kołodziejski oraz napastnik Kamil Walków. Kołobrzeżanie po wpadce w Bydgoszczy zanotowali dwa kolejne zwycięstwa, analogicznie zespół Świtu po sukcesie na inaugurację trzy następne mecze zremisował.

To będzie z pewnością ciekawy pojedynek. Zwycięzca konfrontacji może dostać dużego motywacyjnego kopa na pozostałą część rundy jesiennej, przegrany wręcz odwrotnie a remis raczej nie zadowoli żadnej ze stron. Początek spotkania zaplanowano na godz.19.00. do tego czasu klub ze Śliwińskiego 10 prowadzi przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki można nabyć codziennie od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.16.00. W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia. W dniu meczu bilety są o 2 zł droższe.

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA